ADD IN KUR

Gizlilik Politikası

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve size karşı olan yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için birebiruzaktanegitim.com web sitemizde size ait olan irtibat ve demografik bilgiler topluyoruz. Bunun yanı sıra web sitemizi açtığınızda kişisel olmayan toplu bilgiler alıyoruz.

İletişim bilgileri bireylerin e-mail adresleri, ad soyadları, telefon numaraları ve posta adresleri olup, demografik bilgiler ise doğum tarihi, cinsiyet ve öğrenim durumudur. Bireylerin birebiruzaktanegitim.com web sitemize kayıt olmaları isim ve adres bilgilerini iletip bizden haber almak istediklerini bildirme, anketlere, yarışmalara ve oyunlara katılmak amacıyla, bize bilerek ve isteyerek ulaşmalarını sağlamak için kişisel bilgilerini topluyoruz.

Sitemizi gezebilmek ve size sunmuş olduğumuz bilgilendirme içeriklerini inceleyebilmek için bu bilgileri bize iletmeniz ya da kaydolmanız gerekmemektedir.

Toplu bilgiler ise kaç tüketicinin siteyi gezdiği, hangi sayfalara girdiği, hangi bilgileri bilgisayarına indirdiği, kullandıkları web tarayıcının ve işletim sisteminin türü, kullandıkları İnternet Servis Sağlayıcısı’nın adı vs. gibi bilgiler ile ilgilidir. Sitemizi gezdiğinizde, otomatik olarak bu bilgileri toplayıp diğer bütün ziyaretçilerden edindiğimiz bilgiler ile birleştiriyoruz. Bu bilgiyi toplayarak web sitemizi ziyaretçilerimize göre en iyi nasıl uyarlamamız gerektiğini öğrenerek sistemimizde iyileştirmelerde bulunuyoruz.

Birebiruzaktanegitim.com web sitemize giriş yaparak ve kullanarak sitemizin gizlilik şartlarını kabul etmiş, gizlilik şartlarıyla mutabık olduğunuzu beyan etmiş ve Gizlilik politikasının şartları doğrultusunda tarafımızı bu bilgileri kullanma konusunda yetkilendirmiş bulunuyorsunuz.

Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz
birebiruzaktanegitim.com web sitesinde kişisel bilgileriniz yalnızca toplanıldığı özel amaç doğrultusunda kullanılır. (Örneğin; cep telefonu numaranız eğitim videolarını izleyebilmeniz için size göndereceğimiz aktivasyon kodunu iletmek amacıyla kullanılacaktır.)
Bu bilgiler ayrıca ilginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz ürünlerimiz ve/veya hizmetlerimizle ilgili bilgi ve/veya teklif göndermek amacıyla da kullanılabilir. Söz konusu bilgileri diğer şirketlerle ve size ürünleri/hizmetleri ile ilgili bilgi ve/veya teklif göndermek isteyecek tarafımızca dikkatle seçilmiş şirketlerle paylaşabilir veya bu şirketlere iletebiliriz.Bununla beraber istediğiniz zaman bu tür bir iletişimden vazgeçebilirsiniz. (Aşağıda ‘iletişim’ kısmına bakın.)
Sizinle irtibata geçilmesini kabul ettiyseniz ya da kayıt olduğunuzda posta listemize eklendiyseniz (birebiruzaktanegitim.com tarafından gönderilen e-maillerden yararlanmak istiyorum), sizinle zaman zaman irtibata geçebiliriz. Örneğin, size pazarlama ve kampanya malzemeleri gönderebilir, web sitemiz aracılığıyla talep ettiğiniz ürünümüzü ya da hizmetimizi sunabilir, yorumlarınıza ya da bilgi taleplerinize cevap verebiliriz, birebiruzaktanegitim.com sitemizin e-posta bölümünde sizlerden adınız, telefon numaranız gibi bazı kişisel bilgiler isteyebilir ve bu bilgileri sadece, toplanıldığı amaç doğrultusunda kullanırız..
Bize ilettiğiniz ve sitenin kullanımı sırasında elde ettiğimiz kişisel bilgilerinizi ayrıca pazarlama ve tanıtım çalışmalarımızı geliştirmek, web sitesinin kullanımını istatistiksel olarak analiz etmek, sunduğumuz içeriği ve özellikleri iyileştirmek. İlgi alanlarınıza uyan içeriği sunmak için kullanabiliriz. Bu uyarlanmış içerik, tarifler, reklamlar, ürün bilgileri ve kampanyalar içerebilir. Kişisel bilgilerinizi otomatik olarak toplayamayız, ancak (cookie’ler aracılığıyla) otomatik olarak edindiğimiz kişisel olmayan bilgileri, bizlere daha önceden ilettiğiniz kişisel bilgileriniz ile birleştirebiliriz.
Bazen, kişisel bilgiler de dahil olmak üzere birebiruzaktanegitim.com web sitemizde topladığımız verileri işlemesi veya analiz etmesi için üçüncü şahısları devreye sokabiliriz. Ayrıca bizden bir ürün veya hizmet sipariş ettiğiniz takdirde tarafınıza ait kişisel bilgileri söz konusu ürünün veya hizmetin işlevini sağlamak amacıyla diğer firmalarla veya üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz.

Veri Paylaşımı ve Transferi
birebiruzaktanegitim.com web sitemiz aracılığıyla edindiğimiz kişisel bilgileri, önceden izninizi almadan üçüncü şahıslara satmayız, aktarmayız ya da ifşa etmeyiz. Bu konu ile ilgili üç istisna vardır: (1) Kendimize ya da üçüncü şahıslara yönelik bir suçu ya da zararı önlemek için gerektiğine iyi niyetle inandığımız durumlarda. (2) Yukarıda ifade edildiği üzere, bizlere destek hizmeti sağlayan üçüncü şahıslara bilgileri kampanyalar dahilinde kullanmaları amacıyla ve (3); kişisel bilgilerinizi, yasalar, arama emri, mahkeme celbi veya mahkeme emri ile gerekli olduğu takdirde ifşa edebileceğimizi bildiririz.
Reklam verenler, iş ortakları, sponsorlar ve diğer üçüncü şahıslar ile ziyaretçilerimiz hakkındaki (örneğin, birebiruzaktanegitim.com sitemizdeki erkek ve kadın ziyaretçilerin oranı gibi) genel bilgileri, birebiruzaktanegitim.com sitemizin içeriğini ve reklamlarını uyarlamak ya da geliştirmek amacıyla paylaştığımız zamanlar olabilir. Kullanıcıların siteyi nasıl gezdiklerini ve en popüler özelliklerin neler olduğunu anlamak için web günlüğü dosyalarından (web tarayıcınız, işletim sistemi, ziyaret edilen sayfalar vb ile ilgili) veri çıkarabiliriz.

Başka Sitelere Linkler
birebiruzaktanegitim.com tarafından işletilen ya da işletilmeyen diğer sitelerle bağlantılar verebiliriz. Farklı sitelerin farklı gizlilik politikaları olduğundan dolayı bu sitelerden herhangi birini ziyaret ettiğinizde o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. birebiruzaktanegitim.com, bu sitelerin gizlilik ve diğer politikalarından sorumlu değildir.

Tercih ve Kontrol
Sitemiz aracılığıyla bildirdiğiniz kişisel bilgileriniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Örneğin, istediğiniz zaman aşağıda belirtilen adrese e-posta göndererek irtibat bilgilerinizi ya da profiliniz bölümündeki bilgileri değiştirebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz, kaydınızı tamamıyla silebilirsiniz. Böylesi bir durumda, kişisel bilgilerinizi veritabanımızdan silmek için derhal harekete geçeriz. Kaydınızı silmek istiyorsanız, aşağıda verilen adrese e-posta gönderiniz. Kaydınızı sildiğiniz takdirde kampanya ve yarışmalara katılım hakkından feragat ettiğinizi de kabul etmiş bulunursunuz.

Gizlilik Politikası İle İlgili Güncellemeler
birebiruzaktanegitim.com bu gizlilik politikasının bölümlerini, önceden bilgi vermeden her an değiştirebilir, güncelleyebilir ya da iptal edebilir. Duyurular üzerindeki değişikliklerden, güncellemelerden haberdar olmak için lütfen ara sıra birebiruzaktanegitim.com sitemizi kontrol ediniz. Duyurunun ilk sayfasında duyurunun yürürlüğe girdiği tarih belirtilecektir.Hiçbir değişiklik, önceki olayları kapsayacak şekilde uygulamaya konulmaz ve önceden kullanılan bilginin nasıl kullanılacağına dair durumu değiştirmez.

Bize Ulaşın
birebiruzaktanegitim gizlilik politikamız hakkında herhangi bir sorunuz varsa ya da herhangi bir görüş bildirmek için, aşağıdaki alanda bulunan ‘İletişim’ bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamaktan ve görüşlerinizi öğrenmekten mutluluk duyacağız.
Copyright © 2016, birebiruzaktanegitim.com. Tüm hakları saklıdır.

DİĞER MARKALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN O MARKANIN LOGOSUNA TIKLAYINIZ.

  • Süper Kitap
  • Ders Kafsı
  • 3 İki 1 Yayıncılık
  • Sınav Burger
  • Bi Hoca
  • Öğrenci Mahallesi
SSL, Mastercard, Visa

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları PUSULA KOLEJLERİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ EĞİTİM MATBAA BASIM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.'ye aittir ve tüm hakları saklıdır.

Formu Doldur, Sürpriz Hediyeni Kap

Bu Formu Neden Doldurmalıyım?

Ücretsiz canlı dersleri hatırlatmak, seni öğretmenler ve uzaktan eğitim sistemi hakkında bilgilendirmek veya senin için gerekli rehberliği sağlamak için sana ulaşıyoruz.

Uzaktan eğitim programlarına kayıt olmadan ve hiçbir ücret ödemeden de sana özel rehberlik hizmetlerimizden ve canlı derslerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsin. Ayrıca eğitim uzmanlarımız ile kariyer planlaması yaparak güvenli bir geleceğe bizimle adım atabilirsin.

Bilgilerin asla 3. kişiserle paylaşılmaz. Hatta bizim sana ulaşmamızı istemezsen de kolaylıkla listemiz arasından çıkabilirsin. Yani verdiğin bilgileri sadece bizim sana ulaşabilmemiz için kullanıyoruz.