ADD IN KUR

1000 Gelir Uzman Yardımcısı Alınacak

1000 GELİR UZMAN YARDIMCIMCISI ALINACAK

Maliye Bakanı Naci Ağbal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 1000 gelir uzmanı alınacağını açıkladı.

Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın sosyal medya paylaşımları şu şekilde:

1.000 Gelir Uzman Yardımcısı alımı için bugün sınav ilanına çıkıyoruz.

2017 KPSS Sınavından yeterli puan alan arkadaşlarımız bu sınav için müracaat edebilecek.

Başvurular 3-26 Temmuz tarihleri arasında, sınav ise 18 Ağustos'ta yapılacak.

Sınava İktisadi ve İdari Bilimler, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinden mezun olanlar başvurabilecek.

Sınava girecek tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

Hayırlı olsun.

AĞBAL 2017 YILINDA DA KURUM İÇİ UZMANLIK İÇİN AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Maliye Bakanı Naci Ağbal, 2017 yılında yine sosyal medyadan açıklama yapmış ve "Bakanlığımız ile Gelir İdaresi Başkanlığının merkez ve taşra teşkilatı kadrolarındaki personelimiz için kurum içi uzmanlık sınavı açıyoruz. Bunun için gereken Kanun Tasarı Taslağını Başbakanlığa gönderdik. Taslağımızın yasalaşması halinde sınavı en kısa sürede yapacağız. Bu sınava, sınavın yapılacağı tarih itibarıyla Kurumda en az 3 yıl görev yapan arkadaşlarımız katılabilecek.Sınavda başarılı olanlar Bakanlıkta defterdarlık uzmanı, Gelir İdaresi Başkanlığında ise gelir uzmanı kadrolarına atanacak." demişti.

Ancak aradan geçen 1 yıla rağmen bu alım yapılamadığı için, Ağbal tarafından bu sözün neden yerine getirilemediğine ilişkin olarak ikinci bir açıklama da yapılmamıştır.

Bu haber 19 Haziran 2018, Salı tarihinde eklenmiştir.

DİĞER MARKALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN O MARKANIN LOGOSUNA TIKLAYINIZ.

  • Süper Kitap
  • Ders Kafsı
  • 3 İki 1 Yayıncılık
  • Sınav Burger
  • Bi Hoca
  • Öğrenci Mahallesi
SSL, Mastercard, Visa

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları PUSULA KOLEJLERİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ EĞİTİM MATBAA BASIM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.'ye aittir ve tüm hakları saklıdır.

Formu Doldur, Sürpriz Hediyeni Kap

Bu Formu Neden Doldurmalıyım?

Ücretsiz canlı dersleri hatırlatmak, seni öğretmenler ve uzaktan eğitim sistemi hakkında bilgilendirmek veya senin için gerekli rehberliği sağlamak için sana ulaşıyoruz.

Uzaktan eğitim programlarına kayıt olmadan ve hiçbir ücret ödemeden de sana özel rehberlik hizmetlerimizden ve canlı derslerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsin. Ayrıca eğitim uzmanlarımız ile kariyer planlaması yaparak güvenli bir geleceğe bizimle adım atabilirsin.

Bilgilerin asla 3. kişiserle paylaşılmaz. Hatta bizim sana ulaşmamızı istemezsen de kolaylıkla listemiz arasından çıkabilirsin. Yani verdiğin bilgileri sadece bizim sana ulaşabilmemiz için kullanıyoruz.