ADD IN KUR

DGS EK TERCİH NE ZAMAN AÇIKLANACAK? DGS 2020 EK TERCİH SONUÇLARI İÇİN GÖZLER ÖSYM’DE

DGS ek tercihleri 5 Kasım’da başladı ve 11 Kasım’da sona erdi. Merkezi olarak düzenlenen Dikey Geçiş Sınavı 2020 yılında da yoğun ilgi görüyor. Ek yerleştirme sonuçları, ÖSYM’nin internet sayfasında yayımlanacak, adaylara ek yerleştirme sonuç belgesi gönderilmeyecek. İşte DGS ek tercih işlemleri ile ilgili bilgiler...

DGS EK TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

DGS EK TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

DGS ek tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. DGS ek tercihleri 5-11 Kasım 2020 tarihleri arasında alındı. Ödeme ise bugün saat 23:59’da sona erecek.

Ek yerleştirme sonuçları, ÖSYM’nin internet sayfasında yayımlanacak, adaylara ek yerleştirme sonuç belgesi gönderilmeyecektir. Yükseköğretim programlarına yerleşen adayları gösteren fotoğraflı yerleştirme sonuçları, ÖSYM tarafından YÖK’e elektronik ortamda gönderilecektir.

Bu haber 13 Kasım 2020, Cuma tarihinde eklenmiştir.

DİĞER MARKALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN O MARKANIN LOGOSUNA TIKLAYINIZ.

  • Süper Kitap
  • Ders Kafsı
  • 3 İki 1 Yayıncılık
  • Sınav Burger
  • Bi Hoca
  • Öğrenci Mahallesi
SSL, Mastercard, Visa

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları PUSULA KOLEJLERİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ EĞİTİM MATBAA BASIM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.'ye aittir ve tüm hakları saklıdır.

Formu Doldur, Sürpriz Hediyeni Kap

Bu Formu Neden Doldurmalıyım?

Ücretsiz canlı dersleri hatırlatmak, seni öğretmenler ve uzaktan eğitim sistemi hakkında bilgilendirmek veya senin için gerekli rehberliği sağlamak için sana ulaşıyoruz.

Uzaktan eğitim programlarına kayıt olmadan ve hiçbir ücret ödemeden de sana özel rehberlik hizmetlerimizden ve canlı derslerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsin. Ayrıca eğitim uzmanlarımız ile kariyer planlaması yaparak güvenli bir geleceğe bizimle adım atabilirsin.

Bilgilerin asla 3. kişiserle paylaşılmaz. Hatta bizim sana ulaşmamızı istemezsen de kolaylıkla listemiz arasından çıkabilirsin. Yani verdiğin bilgileri sadece bizim sana ulaşabilmemiz için kullanıyoruz.