ADD IN KUR

Hakkımızda

birebir_sosyal_kapak

SÜPER MİSYONUMUZ / SÜPER VİZYONUMUZ

EĞLENCE ve DERS

Ders çalışmanın bazen ne kadar sıkıcı bir hal aldığını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden ders çalışmanın eğlenceli, esnek ve etkili olması için süper ekibimiz ile süper fikirler üretip, bunu değerli öğrencilerimizin afiyetine sunmak isteyen, süper tutkulu, emekli öğrencileriz. Her gün gelişen teknoloji hızına yetişebilmek için sunduğumuz süper imkanlardan “Canlı Ders Desteği” ile derslere ve hocalarımıza tek tıkla ulaşabilir, sorularınızı sorabilir, gücünüze süper güç katabilirsiniz. Ders işlenişini eğlenceli hale getirebilmek için birbirinden yaratıcı karikatürler ile kitaplarımızı destekledik.

ULAŞILABİLİRLİK

Süper Hocalar, ülkemizin tüm illerine aynı kalitede, hızlı bir şekilde hizmet verebilmeyi önemsiyoruz. Kitaplarımızı inceleyebilmeniz için sizleri “ÖĞRETMEN ÖRNEK KİTAP” sayfasına bekliyoruz. Hiçbir ücret alınmadan ülkemizin tüm illerine dilediğiniz yerden örnek kitap talebinde bulunabilirsiniz!

Süper bayimiz olarak ürünlerimizin daha fazla öğrencimize ulaşmasına katkıda bulunabilir ve ürün kalitenizi arttırabilirsiniz. Süper Bayi olmak için sizleri “SÜPER BAYİ OL” sayfamıza bekliyoruz.

Fikirleriniz bizim için her şeyden önemli. Bu yüzden süper fikirlerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizi dört gözle “SÜPER FİKRİM VAR!” sayfamızda bekliyor olacağız.

ŞİRKETİMİZ

Süperkitap, herkesin hedeflerine süper güçte ve süper hızda ulaşabilmesi adına 2018 yılında kuruldu. Önümüzdeki on yılda ve sonrasında hem teknik hem de yaratıcı bakış açısıyla yayıncılık sektöründe nelerin mümkün olduğunu sorgulamaya devam ettik ve çalışmalarımıza alanında öncü olan “Ders Kafası, 3İKİ1 Yayıncılık, Sınav Burger, Öğrenci Mahallesi, Biberbir Yayıncılık, Bi Hoca” markaları ile iş birliği yaparak gücümüze güç kattık.

Matematiğin ABC’si serisi, Matematik Kafası, Süper Çocuk Süper Genç gibi çalışmaların yanı sıra KPSS ve diğer alanlarda da “Kpss Trio, Kpss Türkolojik, Kpss Matematrix” ürünleri ve daha fazlasıyla öğrencilerimizi bütün sınavlara süper güçte ve süper hızda hazırlanabilmesi adına tutarlı bir şekilde büyümeyi ve güçlenmeyi hedeflemekteyiz.

DİĞER MARKALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN O MARKANIN LOGOSUNA TIKLAYINIZ.

  • Süper Kitap
  • Ders Kafsı
  • 3 İki 1 Yayıncılık
  • Sınav Burger
  • Bi Hoca
  • Öğrenci Mahallesi
SSL, Mastercard, Visa

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları PUSULA KOLEJLERİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ EĞİTİM MATBAA BASIM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.'ye aittir ve tüm hakları saklıdır.

Formu Doldur, Sürpriz Hediyeni Kap

Bu Formu Neden Doldurmalıyım?

Ücretsiz canlı dersleri hatırlatmak, seni öğretmenler ve uzaktan eğitim sistemi hakkında bilgilendirmek veya senin için gerekli rehberliği sağlamak için sana ulaşıyoruz.

Uzaktan eğitim programlarına kayıt olmadan ve hiçbir ücret ödemeden de sana özel rehberlik hizmetlerimizden ve canlı derslerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsin. Ayrıca eğitim uzmanlarımız ile kariyer planlaması yaparak güvenli bir geleceğe bizimle adım atabilirsin.

Bilgilerin asla 3. kişiserle paylaşılmaz. Hatta bizim sana ulaşmamızı istemezsen de kolaylıkla listemiz arasından çıkabilirsin. Yani verdiğin bilgileri sadece bizim sana ulaşabilmemiz için kullanıyoruz.