ADD IN KUR

BUE NEDİR?

Neden Birebir Uzaktan Eğitim'e Kayıt Olmalısınız?

Yol masrafı, trafik çilesi, iklim koşulları ve şehrin kalabalığından kaynaklanan olumsuzlukların hiçbirinden etkilenmeden; ister evinizden isterseniz iş yerinizden kahvenizi yudumlarken canlı derslere online olarak katılabileceksiniz. Birebir Akademi Yayınları yazar ve marka öğretmen kadrosundan kaliteli bir eğitim alarak sınava tam anlamıyla hazır bir hale geleceksiniz.

Birebir Uzaktan Eğitim'de sizi neler bekliyor?

Evinizin rahatlığında canlı derslere katılacak, aklınıza takılan herhangi bir soruyu öğretmenlerinize anında sorabileceksiniz. Konularınız işlendikten sonra örnek soru çözümleriyle bilginizi pekiştirecek, online denemeler, konu pekiştirme sınavları ve bu sınavların ayrıntılı karnesi ile Türkiye geneli sıralamanızı daha gerçekçi sonuçlarla görebileceksiniz. Canlı dersler sonrasında hesabınıza eklenecek olan video kayıtlarıyla katılamadığınız ya da tekrar etmek istediğiniz derslerinizi SINIRSIZCA izleyebilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz konuyu dilediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilecek ve derslerinizden sezon boyunca geri kalmayacaksınız.

DİĞER MARKALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN O MARKANIN LOGOSUNA TIKLAYINIZ.

  • Süper Kitap
  • Ders Kafsı
  • 3 İki 1 Yayıncılık
  • Sınav Burger
  • Bi Hoca
  • Öğrenci Mahallesi
SSL, Mastercard, Visa

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları PUSULA KOLEJLERİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ EĞİTİM MATBAA BASIM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.'ye aittir ve tüm hakları saklıdır.

Formu Doldur, Sürpriz Hediyeni Kap

Bu Formu Neden Doldurmalıyım?

Ücretsiz canlı dersleri hatırlatmak, seni öğretmenler ve uzaktan eğitim sistemi hakkında bilgilendirmek veya senin için gerekli rehberliği sağlamak için sana ulaşıyoruz.

Uzaktan eğitim programlarına kayıt olmadan ve hiçbir ücret ödemeden de sana özel rehberlik hizmetlerimizden ve canlı derslerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsin. Ayrıca eğitim uzmanlarımız ile kariyer planlaması yaparak güvenli bir geleceğe bizimle adım atabilirsin.

Bilgilerin asla 3. kişiserle paylaşılmaz. Hatta bizim sana ulaşmamızı istemezsen de kolaylıkla listemiz arasından çıkabilirsin. Yani verdiğin bilgileri sadece bizim sana ulaşabilmemiz için kullanıyoruz.